LG 24MP60G-B-przod
LG 24MP60G-B 23.8″/IPS/FullHD/16:9/Anti-Glare/2 lata gwarancji
Kod produktu: BB2428
Producent: LG
Kod producenta: 24MP60G-B
5.0
Tego produktu nie ma już w sprzedaży
LG 24MP60G-B - Opis atrybutów
Przekątna ekranu 23.8″
Matryca IPS
Powłoka Anti-Glare
Rozdzielczość ekranu FullHD
Format obrazu 16:9
Odświeżanie 75 Hz
Odświeżanie 75 Hz oznacza, że obraz na ekranie Monitora jest odświeżany 75 razy na sekundę. Rozwiązanie to zapewnia lepszą płynność ruchu w porównaniu z monitorami posiadającymi matryce 60 Hz. Podwyższona częstotliwość odświeżania polecana jest do pracy z aplikacjami wymagającymi płynności ruchu oraz do filmów z szybszą akcją.
Liczba wyświetlanych kolorów 16.7 mln
Pokrycie barw 72% (NTSC)
Czas reakcji matrycy 1 ms
Jasność 250 cd/m²
Wielkość plamki 0.2745 mm
Plamka 0,2745 mm w Monitor LG 24MP60G-B zapewnia doskonałą precyzję i wyrazistość obrazu, eliminując zniekształcenia i poprawiając szczegółowość detali. Ta technologia redukuje zmęczenie oczu, co pozwala na dłuższe i bardziej komfortowe korzystanie urządzenia. Dzięki idealnie odwzorowanym detalom użytkownicy mogą cieszyć się wyraźnym oraz płynnym obrazem.
HDMI
DisplayPort
Gniazdo słuchawkowe
VGA
Pochylenie (Tilt)
AMD FreeSync™
Montaż na ścianie VESA 75 x 75 mm
Standard VESA określa wymiary i rozstaw otworów na kołki montażowe w monitorze, co umożliwia jego zamocowanie na różnego rodzaju uchwytach lub stelażach. Monitor LG 24MP60G-B posiada standard VESA 75 x 75 mm.
Gwarancja 2 lata
LG 24MP60G-B - Specyfikacja
Przekątna
23.8″
Typ matrycy
IPS
Rozdzielczość
FullHD
Format
16:9
Odświeżanie
75 Hz